Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Frankrijk en kolonien
MONACO 1885-1980, prachtige (on)gebruikte/postfrisse collectie op nr 43 na geheel compleet met alle betere zegels en series vnl. ongebruikt/postfris incl. blokken/velletjes, luchtpost, taxe etc., zeer hoge cat.waarde, in 3 Lindner albums