Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Collecties G t/m Z
ISRAEL 1948-1999, veelal postfrisse collectie met Full Tab (oude deel iets zonder Tab), veel betere zegels en series, ook vluchtelingenvel compleet, luchtpost 1950 met Full Tab etc., in 4 Davo luxe abums