Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Collecties G t/m Z
JOEGOSLAVIE, postfrisse handelsvoorraad incl. de miniature sheets, groot aantal met ongetwijfeld een enorme cat.waarde, ook veel interessante motieven, in overvol dik stockboek