Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Collecties G t/m Z
OOSTENRIJK 1850-1980, zo goed als complete (on)gebruikte/postfrisse collectie beginnend met mooi klassiek, alle betere series uit de beginjaren 1900, veel blokken etc., tevens luchtpost, port, service en ook iets gebieden, mooie collectie met hoge cat.waarde, in 3 Lindner albums