Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Collecties G t/m Z
DEENS WEST INDIE, (on)gebruikt/postfris lot met veelal betere zegels vnl. veldeeltjes begin 20e eeuw w.o. postfrisse blokken van vier, kleine veldeeltjes, w.o. met opdrukken, cat.30.000Kr., gesorteerd op Hawidkaartjes, in map