Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Collecties G t/m Z
TURKIJE, enkel de topzegels en series van Turkije met veel oudere postfrisse series in prachtige kwaliteit w.o. 843/856, 2x compleet postfris cat.v. €1500,= per stuk etc. etc., door late inzending als een lot aangeboden, in ringband
TURKEY, only the top stamps and sets from Turkey with much classic mint material in fantastic quality like 843/856 (twice compleet mint), cat.v. €1500,= each etc., due to late consignment offered as one lot, in binder