Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Wereld/Europa collecties
VERENIGD EUROPA/EUROPA, vnl. gebruikte collecties, ook postfris w.o. voorlopers, velletjes, Malta en Portugal, ook iets gewoon Europese landen (on)gebruikt/postfris w.o. Cyprus Scout blokken, postfris, in 10 albums en 5 stockboeken