Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Wereld/Europa collecties
ZUID AMERIKA, (on)gebruikt/postfris lot met zegels en series van de diverse landen w.o. iets Muestra, Olympische spelen, luchtpost en Zeppelin, op insteekbladen, hoge cat.waarde, in map