Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Wereld/Europa collecties
WEST EUROPA T/M 1960, zeer leuke (on)gebruikte/postfrisse collectie met duurdere zegels en series van o.a. Andorra, Griekenland en Polen tevens iets Engelse koloniën, zeer hoge cataloguswaarde, goed bezichtigen!, in oud Yvert album