Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Wereld/Europa collecties
WERELD, (on)gebruikte/postfrisse verzameling met alleen maar de betere zegels en series van o.a. Frankrijk, Spanje en Spaanse koloniën, Bulgarije, Thailand, Rusland, etc., waaronder ook veel foutdrukken etc., enorme cataloguswaarde, in stockboek
WORLD, (un)used/mint collection with only the better stamps and sets from France, Spain, Spanish colonies, Bulgaria, Thailand, Russia etc., with many misprints etc., huge cat.value, in stockbook