4, 5ct blauw, ongebruikt met volledige originele gom, in horizontale strip van 8 stuks waarin geheel postfrisse/vrijwel postfrisse ex., het linkerzegel is iets dun overigens in onberispelijke staat, uitermate zeldzaam geheel !! cert. Muis