896, 20+10ct Kinderzegel 1967, variëteit 'zonder waarde-inschrift', postfris, tot op heden bij ons onbekend, waarschijnlijk het enig bekende exemplaar, het zegel heeft aan de rechterzijde een kleine beschadiging hetgeen geen afbreuk doet voor de zeldzaamheid en waarde van dit mogelijk UNIEKE ZEGEL !! cert. Koopman