NEDERLAND 1852-1999, (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. 1 t/m 11, 13 t/m 46 compleet, 104 en 136/138, veel port, roltanding en iets dienst, verder veel moderne postfrisse velletjes, in 4 Davo albums