Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Nederland in stockboeken
NEDERLAND 1976-1995, postfrisse partij in vellen en veldelen, frankeerwaarde Fl.15.425,= (volgens inzender), tevens iets in vellen van voor 1976, in 3 vellenboeken