Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Nederland in stockboeken
NEDERLAND 1913-2001, ongebruikte/postfrisse collectie vnl. postfris met o.a. Konijnenburgserie veel jaren 50 en vanaf ca.1960 compleet incl. kindblokken en velletjes tevens vanaf 1981 t/m 1987 ook in blokken van vier en iets Buitenland, in 4 luxe insteekboeken