Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Nederland in witte mappen
NEDERLAND, vnl. 50er jaren postfrisse series, deels in veldeeltjes, ook enkele gebruikte zegels en iets in ongelijke aantallen, mooi lot met de schaarse series w.o. Europa 1956, 7 complete series en een RIAU serie, op insteekbladen, in map