Wereld collecties, stocks, restanten - Landen A t/m B
AFRIKAANSE THUISLANDEN, (on)gebruikte/postfrisse tentoonstellingscollectie Bophuthatswana, Liskei, Transkei en Venda met veel leuke brieven en postwaardestukken, (on)gebruikt w.o. diverse aangetekend, prachtig opgezet met uitgebreide omschrijvingen, ook interessant voor motieven, volgens inzender geheel complete collectie incl. de blokjes en postwaardestukken, in 7 Schaubek albums