Wereld collecties, stocks, restanten - Landen A t/m B
BELGIE 1849-1950, ongebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met veel betere zegels en series beginnend met klassiek, verder o.a. 17/21, 30/37, 38/41 etc., enigzins iets gespecialiseerd, cataloguswaarde OBP ca. €40.000,= volgens inzender, in Schaubek album