Wereld collecties, stocks, restanten - Landen A t/m B
BELGIE 1869-1980, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin vooral veel postfris materiaal incl. de betere blokken, iets Spoorweg en automaatboekjes, opgezet in 2 Davo albums