Wereld collecties, stocks, restanten - Landen C t/m E
REICH, (on)gebruikte/voornamelijk postfrisse zeer mooie veelal dubbel verzamelde collectie met veel betere postfrisse series en blokken zoals Graf Zeppelin allen 2x gekeurd, alle blokken meerdere malen, Veldpost etc., alle duurdere zegels veelal gekeurd aanwezig, aantrekkelijke collectie met een enorme cataloguswaarde, in album