Wereld collecties, stocks, restanten - Frankrijk en kolonien
MONACO 1885-1980, (on)gebruikte/postfrisse prachtige collectie op nr. 43 na geheel compleet met alle betere zegels en series vnl. ongebruikt/postfris incl. blokken/velletjes, luchtpost, taxe etc., zeer hoge cataloguswaarde, in 3 Lindner albums