Wereld collecties, stocks, restanten - Landen J t/m Z
LUXEMBURG 1852-2001, (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met veel postfris incl. iets dienst en port, cat. waarde €4500,= vlgns. inzender, in Davo album