Wereld collecties, stocks, restanten - Landen J t/m Z
SPANJE 1854-2000, ongebruikte/voornamelijk postfrisse collectie waarbij veel tussen 1920 en 1950 postfris tevens iets beter klassiek en blokken, opgezet in 2 insteekboeken