Wereld collecties, stocks, restanten - Landen J t/m Z
TURKIJE, (on)gebruikt/postfris lot met veel betere zegels en series beginnend met iets Ottoman periode daarna veel klassiek w.o. veel variëteiten en beter materiaal uit de 20-er en 30-er jaren, leuk lot met hoge cat.waarde, op kaartjes en insteekblad, in map