Wereld collecties, stocks, restanten - Wereld, Europa en motief collecties
WERELD 1900-1940, ongebruikte/postfrisse mooie partij met enkel betere series en blokken van vnl. Europese landen, ook iets buiten Europa en koloniën van diverse landen in zeer frisse kwaliteit, enorme cataloguswaarde, goed bezichtigen aanbevolen !! fotopagina is slechts een kleine greep uit het geheel, in dik stockboek
WORLD 1900-1940, unused/mint lot with only better sets and blocks from mostly Europe and colonies from various countries, huge cat.value, good viewing recommanded