Kavel 1670

Wereld collecties, stocks, restanten - Wereld, Europa en motief collecties
Kavel 1670
WERELD 1900-1940, ongebruikte/postfrisse mooie partij met enkel betere series en blokken van vnl. Europese landen, ook iets buiten Europa en koloniën van diverse landen in zeer frisse kwaliteit, enorme cataloguswaarde, goed bezichtigen aanbevolen !! fotopagina is slechts een kleine greep uit het geheel, in dik stockboek WORLD 1900-1940, unused/mint lot with only better sets and blocks from mostly Europe and colonies from various countries, huge cat.value, good viewing recommanded
Start: € 5000
Opbrengst: € 10000