896, 20+10ct Kinderzegel 1967, variëteit 'zonder waarde-inschrift', postfris, het zegel heeft aan de rechterzijde een kleine beschadiging welk geen afbreuk doet voor de zeldzaamheid en waarde van dit zegel, het enig bekende exemplaar zonder waarde-inschrift, nog niet vermeld in NVPH catalogus !! cert. Koopman