Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
NEDERLAND 1940-2000, grote postfrisse engrospartij waarbij veel jaren '50 postfris w.o. in veldelen, veel jaren '60 en '70 in vellen, stocks en collecties, tevens iets Overzee, enorme cataloguswaarde, in 9 insteekboeken, op insteekbladen en in map, in doos