Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
NEDERLAND T/M EIND 2004, grote collectie/partij met o.a. veel postfris vanaf 1925, w.o. modern in aantallen met o.a. veel velletjes en blokken, tevens veel automaatboekjes etc., ook iets fdc's en P.T.T.-mapjes, zeer hoge catalogus en frankeerwaarde, in 18 albums en insteekboeken en los, in 2 dozen