Kavel 4

NEDERLAND 1852-1977, dubbele collectie waarin zegels vaak zowel ongebruikt als gebruikt verzameld zijn, klassieke deel gespecialiseerd verzameld op typen, tandingen en oplages, tevens iets gespecialiseerd stempels op zegel, daarna ook veel betere ex. zoals 104/105 en 130/131, hoge waardes En Face postfris etc., ook Nederlands Indië, Indonesië en Japanse bezetting opgezet, in Davo album
Start: € 1750
Opbrengst: € 3400