Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
WERELD, (on)gebruikte/postfrisse oude stock met interessant materiaal w.o. in postfrisse veldeeltjes, in oude doos en doos met iets minder oude zegels, in grote doos