Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
WERELD, groot vnl. gebruikt lot zegels, gesorteerd of ongesorteerd in doosjes en enkele stockboekjes, ook iets bundels en wat postfris van o.a. Zwitserland, in 2 dozen