NEDERLAND VANAF 1852, (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 vrijwel compleet, vanaf 1960 vnl. postfris daarvoor veelal gebruikt, Kerken in Oorlogstijd en Itep postfris tevens iets diversen en doubletten, in 4 luxe Davo albums en 4 insteekboeken