Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
NEDERLAND, leuke partij waarbij veel modern postfris met veel kinderblokken en complete vellen, ook iets Buitenland, leuke partij met hoge frankeerwaarde, in 29 insteekboeken en mappen en iets los, in 2 dozen