Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
OVERZEE NALATENSCHAP VANAF 1864, (on)gebruikte prachtige doch iets rommelig opgezette collectie w.o. nr.1 Indië(3x), vaak dubbel verzameld(zowel ongebruikt als gebruikt) incl. port en luchtpost, ook vele extra's zoals blokken van vier, proeven, stempels, tandingen, typen en diverse doubletten, alles opgezet of nog los op de albumbladen, in 10 mappen, in doos