Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
LIECHTENSTEIN, postfrisse stock en stock voorafgestempelde moderne series en blokken, ook veel velletjes van 20 postfris, ook divers Zwitserland en iets diverse landen, in 2 dikke stockboeken en los, in doosje