Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
NEDERLAND VANAF 1852, (on)gebruikte/postfrisse collectie/doubletten en fdc's, w.o. divers modern postfris, opgezet in 7 albums/boeken/boekjes, ook divers Overzee en iets los, in doos