Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
NEDERLAND, ca. 500 fdc's kinderzegels 1980 met series en blokken, tevens veel modern postfris en ook iets Buitenland en diverse maximumkaarten, los en in doosje, in doos