Dozen, koffers, kistjes etc. WereldBoxes, suitcases etc. World
ISRAEL 1948-1994, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarbij iets beginperiode, latere jaren in speciale jaarcolllecties, collectie fdc's met veel van de beginperiode, waaronder duurdere ex., hoge cat.waarde, in 8 albums en los in doos