Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Belgie
BELGIE 1849-1985, (on)gebruikte/postfrisse handels- winkelvoorraad met veel beter materiaal, tevens iets andere landen zoals o.a. Denemarken, totaal €15.000,= cat.waarde vlgns. specificatie, leuke partij voor wederverkoper, in voorraadboek