Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen B t/m C
CHILI 1879-1990, (on)gebruikte/vnl. postfrisse prachtige partij waarbij veel betere series in aantallen, tevens enkele veldelen en proefblokken incl. luchtpost, zeer hoge cataloguswaarde, in Kabe album