Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Duitsland
REICH, gebruikte/postfrisse stock met een enorme cataloguswaarde, verder iets Duitse koloniën, Saar, Bohmen, Gouverment en leuk bezetting, mooi kwaliteit lot met ook iets extra's gebruikt en combinaties, in 4 stockboeken en map met postfrisse vellen