Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Duitsland
REICH 1872-1923, gebruikte gespecialiseerde collectie op stempels, typen, kleuren en tandingen, ook blokken van vier, strippen etc., w.o. gekeurde zegels (Infla Berlin keuren). De collectie is in mooie kwaliteit en vertegenwoordigd een enorme cataloguswaarde, opgezet in UE album