Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Duitsland
SAARLAND 1920-1950, ongebruikte/postfrisse collectie, meest complete series incl. 18 t/m 31 gekeurd en alle Volkshilfe series in nette kwaliteit, op albumbladen, in map