Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Frankrijk en kolonien
FRANKRIJK 1849-2003, (on)gebruikte/postfrisse prachtige uitgebreid opgezette collectie beginnend met mooi klassiek waarbij ook veel brieven, daarna alle goede en dure series en alle blokken tevens luchtpost, veel postfris, in 7 Leuchtturm albums