Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Frankrijk en kolonien
MONACO 1885-1980, ongebruikte/vnl. postfrisse op een paar zegels na prachtige zeer frisse complete collectie met veel topzegels t/m 5Fr. incl. luchtpost, port en blokken. Totale cataloguswaarde €12.700,=, specificatie bij kavel, in 2 Kabe albums