Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Frankrijk en kolonien
MONACO 1956-1983, ongebruikte/vnl. postfrisse zo goed als complete collectie incl. luchtpost, port etc., ook blokken en velletjes, tevens iets ouder materiaal, in Yvert album