Kavel 1962

Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen G t/m S
OOSTENRIJK BEZETTING/WEST UKRAINSE VOLKS REPUBLIEK, (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie en poststukken, post op Kreta, Lombardije Venetië vanaf 1e serie, Bosnië, West Ukraine, Lemberg en Kalomea uitgiftes gespecialiseerd w.o. brieven en aantekenzegel (zeer zeldzaam), ook brief met attest. Verder ook gesigneerde zegels w.o. op brief o.a Brun en Dr. P. Jen, Fischer, Grab, Mikulski, Koopman etc. en veldpost o.a Hongaarse 1918 set 1 t/m XIII en ongetande ex., Italiaans veldpost, Roemeense veldpost w.o. kopstaande opdrukset, Servië 1e serie postfris, Levant, Trentino en Venezia, Poczta Polska. Het hoogtepunt van de collectie ligt bij de West Ukrainse Volks Republiek met divers materiaal welk zelden of nooit wordt aangeboden (de goede zegels zijn gekeurd door de diverse keurmeesters) en enkele met attest, opgezet met omschrijvingen op blanco bladen, in klemband
Start: € 1000
Opbrengst: € 5000