Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen G t/m S
OOSTENRIJK SOVIET BEZETTINGSZONE 1945, (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie incl. veel brieven, 1 bisected, opdrukken, overdrukken op Duitse Hitler zegels en iets voorlopers op echt gelopen brieven, diverse klex in kleur, nood aantekenstroken etc. Mooi opgezet met omschrijvingen op blanco bladen, in klemband