Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen G t/m S
ROEMENIE 1872-1974, (on)gebruikte/postfrisse iets rommelige doch aantrekkelijke collectie waarin betere zegels en series, ook ongetand, in Schaubek album