Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Overzee
OVERZEE, (on)gebruikte/postfrisse collectie w.o. Nederlands Indië met veel betere zegels, Curacao met o.a. 4/16 in aantallen en iets Suriname, leuke partij, goed bezichtigen aanbevolen, in 2 insteekboeken